Podziękowanie za okazane wsparcie, grupowa grafika podopiecznych Fundacji, na dole logo fundacji

Rzuć wyzwanie dobroczynności – Air Liquide – Nasz Partner

Firma Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A. to międzynarodowa korporacja z siedzibą w Krakowie, postanowiła nas wspomóc i przeprowadzić akcję „Rzuć sobie wyzwanie dobroczynności!”.

Kilka miesięcy temu, poprzez różną aktywność fizyczną – od biegania do jazdy na rowerze udało im się wspólnymi siłami zrobić ponad 2500 km. To przełożyło się na wsparcie w postaci 5 000 złotych na działalność Fundacji Brak Barier. A konkretnie na projekt „Cross fitness na wózku”.

W wyzwaniu wzięło udział, aż 36 pracowników, którzy pokonali wspólnie założony przez siebie dystans.

Całą akcję koordynowali Pani Anna Bochenek, Pani Anna Filar-Zając oraz Pan Paweł Pajączkowski, za co bardzo serdecznie im dziękujemy.

Air Liquide Global E&C Solutions Poland S.A. jest korporacją, która nawiązała z nami współpracę nie tylko w wyżej wymienionej akcji, ale również przeprowadziliśmy dla nich – jak sami oceniają –  „doskonałe szkolenie Savoir vivre wobec osób z niepełnosprawnością”. Dlatego, też tym bardziej cieszymy się, że nasza współpraca się rozwija i możemy razem z tak wspaniałymi ludźmi działać dla dobra naszych podopiecznych.

Dziękujemy!