Co robimy

Rehabilitacja

Rehabilitacja skierowana jest do osób niepełnosprawnych, oraz borykających się z trudną sytuacją życiową. Prowadzą ją wykwalifikowani fizjoterapeuci i odbywa się w gabinecie lub domu.

Savoir vivre wobec osób z niepełnosprawnościami

Oferujemy szkolenia z zakresu savoir vivre wobec osób niepełnosprawnych z uwzględnieniem wszystkich niepełnosprawności ruchowej, wzrokowej, słuchowej oraz intelektualnej. Prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Cross Fitness na wózku

Prowadzimy zajęcia fitness oraz crossfit dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Dzięki treningom uczestnicy mogą zwiększyć swoją siłę mięśniową oraz zakres możliwości fizycznych.

Punkt poradnictwa dla osób na wózku

Zapewniamy poradnictwo dla osób na wózkach z zakresu doboru sprzętu rehabilitacyjnego, wózka, praw, form dofinansowań, zapobieganiu odleżynom. Oferujemy również konsultację fizjoterapeutyczną i psychologiczną.

Dostępna Kultura

Projekt ma na celu zwiększenie dostępności wydarzeń kulturalnych dla osób z niepełnosprawnościami. Organizujemy wyjścia na spektakle teatralne, do filharmonii, opery, koncerty.

Integracja bez barier

Organizujemy różne warsztaty, wycieczki, spotkania i imprezy integracyjne mające na celu zintegrowanie osób z niepełnosprawnościami z resztą społeczeństwa oraz oderwania ich od codziennych problemów i trosk.

Połączyła nas chęć pomagania

I Ty też dołącz do nas jako wolontariusz lub pomóż w innych sposób.

Pamiętaj że pomaganie jest fajne!

Jak możesz nas pomóc :

Aktualne zbiórki na projekty

1%

Donate: 250 zł/20 000 zł

Rehabilitacja

Celem świadczonej przez fundację rehabilitacji jest przywrócenie choremu sprawności w możliwie jak największym stopniu. Przyczyni...
6%

Donate: 900 zł/15 000 zł

Cross Fitness na wózku

Zajęcia fitness i crossfit skierowane są do osób z niepełnosprawnością, chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i...
4%

Donate: 200 zł/5 000 zł

Dostępna Kultura

„Dostępna kultura” to projekt mający na celu ułatwienie osobom z niepełnosprawnością korzystania z różnych ośrodków kultury i...