Co robimy

TRENINGI CROSS FITNESS NA WÓZKU

Prowadzimy treningi crossfitu dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Dzięki treningom uczestnicy mogą zwiększyć swoją siłę oraz zakres możliwości fizycznych. Treningi prowadzą licencjonowani trenerzy Crossfit.

Szkolenia

Oferujemy szkolenia z zakresu savoir vivre wobec osób niepełnosprawnych z uwzględnieniem niepełnosprawności: ruchowej, wzrokowej, słuchowej i intelektualnej. Prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

WYDARZENIA INTEGRACYJNE I KULTURALNE

Organizujemy pikniki, wycieczki, imprezy integracyjne, wyjścia na spektakle teatralne, do muzeów, filharmonii. Wydarzenia mają na celu zintegrowanie osób z niepełnosprawnościami z resztą społeczeństwa.

Taniec na wózku

Taniec jest świetną formą rehabilitacji społecznej, dlatego prowadzimy warsztaty taneczne dla osób poruszających się na wózku. Warsztaty prowadzi doświadczona instruktorka tańca, która również jest fizjoterapeutką.

OBOZY REHABILITACYJNO-SPORTOWE

Organizujemy coroczne obozy rehabilitacyjno - sportowe nad morzem dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Podczas obozów zapewniamy fizjoterapie, treningi sportowe, integrację i inne ciekawe aktywności.

ZAWODY CROSSFIT NA WÓZKU

Organizujemy corocznie ogólnopolskie zawody Crossfit na wózku - Brak Barier Battle. W zawodach rywalizują ze sobą zawodnicy z całej Polski. Podczas zawodów mogą sprawdzić swoje umiejętności. Rywalizacja odbywa się w 3 kategoriach : Women, Men, Tetra.

Zdjęcie grupowe Crossfit na wózku

Połączyła nas chęć pomagania

I Ty też dołącz do nas jako wolontariusz lub pomóż w innych sposób.

Pamiętaj że pomaganie jest fajne!

Jak możesz nas pomóc :

Zobacz galerie naszych działań !