Co robimy

Cross Fitness na wózku

Prowadzimy zajęcia crossfitu dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Dzięki treningom uczestnicy mogą zwiększyć swoją siłę oraz zakres możliwości fizycznych.

Savoir vivre wobec osób z niepełnosprawnościami

Oferujemy szkolenia z zakresu savoir vivre wobec osób niepełnosprawnych z uwzględnieniem niepełnosprawności: ruchowej, wzrokowej, słuchowej i intelektualnej. Prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Wydarzenia integracyjne

Organizujemy różne warsztaty, wycieczki, spotkania i imprezy integracyjne mające na celu zintegrowanie osób z niepełnosprawnościami z resztą społeczeństwa.

Punkt poradnictwa dla osób na wózku

Zapewniamy poradnictwo dla osób poruszających się na wózkach w zakresie doboru sprzętu rehabilitacyjnego, wózka, praw, form dofinansowań itp. Oferujemy też konsultację fizjoterapeutyczną i psychologa.

Wydarzenia kulturalne

Celem jest zwiększenie dostępności wydarzeń kulturalnych dla osób niepełnosprawnych. Organizujemy wyjścia na spektakle teatralne, do muzeów, filharmonii czy opery.

Samoobrona dla osób z niepełnosprawnością

Prowadzimy kursy samoobrony dla osób z niepełnosprawnością ruchową, którym brakuje poczucia bezpieczeństwa fizycznego. Kurs prowadzi profesjonalny trener aktywnej obrony oraz sztuk walki.

Połączyła nas chęć pomagania

I Ty też dołącz do nas jako wolontariusz lub pomóż w innych sposób.

Pamiętaj że pomaganie jest fajne!

Jak możesz nas pomóc :

Aktualności

 

Aktualne zbiórki na projekty

1%

Donate: 250 zł/15 000 zł

Punkt poradnictwa

Celem świadczonego przez fundację Punktu Poradnictwa jest zwiększenie świadomości osób niepełnosprawnych o swoich prawach, zdrowiu...
7%

Donate: 900 zł/12 000 zł

Cross Fitness dla osób niepełnosprawnych na wózku

Zajęcia Cross fitnessu skierowane są do osób z niepełnosprawnością, chcących poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną,...
2%

Donate: 200 zł/10 000 zł

Dostępna Kultura i integracja bez barier

„Dostępna kultura” to projekt mający na celu ułatwienie osobom z niepełnosprawnością korzystania z różnych ośrodków kultury i...