What we do

Cross Fitness na wózku

Prowadzimy zajęcia crossfitu dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Dzięki treningom uczestnicy mogą zwiększyć swoją siłę oraz zakres możliwości fizycznych.

Szkolenia

Oferujemy szkolenia z zakresu savoir vivre wobec osób niepełnosprawnych z uwzględnieniem niepełnosprawności: ruchowej, wzrokowej, słuchowej i intelektualnej. Prowadzone przez doświadczonych instruktorów.

Wydarzenia integracyjne

Organizujemy różne warsztaty, pikniki, wycieczki i imprezy integracyjne mające na celu zintegrowanie osób z niepełnosprawnościami z resztą społeczeństwa.

Taniec na wózku

Taniec jest świetną formą rehabilitacji społecznej, dlatego prowadzimy warsztaty taneczne dla osób poruszających się na wózku. Warsztaty prowadzi doświadczona instruktorka tańca, która również jest fizjoterapeutką.

Wydarzenia kulturalne

Celem jest zwiększenie dostępności wydarzeń kulturalnych dla osób niepełnosprawnych. Organizujemy wyjścia na spektakle teatralne, do muzeów, filharmonii czy opery.

Poradnictwo

Zapewniamy poradnictwo dla osób poruszających się na wózkach w zakresie doboru sprzętu rehabilitacyjnego, wózka, przysługujących praw, form dofinansowań z NFZ i PFRON czy też form rehabilitacji.

Zdjęcie grupowe Crossfit na wózku

We were united by the will to help

And you too, join us as a volunteer or help in other ways.

Remember that helping is fun!How can you help us:

 

See the galleries of our activities!