Osoba na wózku na zawodach crossfit

Poznaj moją historię – Adrian

Po raz kolejny mamy przyjemność przedstawić jednego z naszych podopiecznych. Dzisiaj na tapet weźmiemy Adriana Kuca. Jaki jest Adrian każdy widzi, ale czy na pewno?

My znamy go jako jako człowieka z lekko ironicznym poczuciem humoru, zawsze gotowego do pomocy. Od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim, za sprawą dobrze już nam znanej przepukliny oponowo – rdzeniowej.

Na pozór może wydawać się osobą cichą i małomówną. Nic bardziej mylnego. Po prostu jak sam o sobie mówi, jest typowym introwertykiem, który nie lubi small talku i ceni sobie spotkania w małym gronie. 

W wolnych chwilach przepada chodzić do kina, jest także fanem skoków narciarskich.

Natomiast, gdy potrzebuje naładować swoje wewnętrzne akumulatory, introwertykuje w swoim ulubionym miejscu bądź słucha muzyki.

Gdybyśmy mieli w jakikolwiek inny sposób zdefiniować postać Adriana – a zapewniamy, że nie jest to łatwe, o nie! To na pewno nie omieszkalibyśmy wspomnieć o tym, iż sport i motoryzacja są w nim od zawsze. 

Już w liceum zdobywał puchary za uczestnictwo w zawodach zorganizowanych na strzelnicy szkolnej. Adrian może również pochwalić się trofeum za uzyskanie trzeciego miejsca w zawodach gokartowych.

 

Nie możemy także zapomnieć, iż Adrian jest jednym z naszych crossfitowych siłaczy, którzy dzielnie już od prawie dwóch lat trenują „Crossfit dla osób na wózkach”.

W zeszłym roku miał okazję wziąć udział w zmaganiach zorganizowanych przez Avalon Extreme Workaut Battle 2019. Gdzie zajął czwarte miejsce. Nawet nie przypuszczacie jak byliśmy z niego dumni!

 

Od niedawna jedną z pasji Adriana jest lotnictwo cywilne. Chcesz się dowiedzieć, czy lot na połowie silnika jest możliwy, albo czy można wykonać „beczkę” pasażerskim samolotem? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco – a jest tak na pewno. To nie pozostaje nic innego, jak zgłosić się po odpowiedzi do Adriana.

O czym marzy Adrian? 

Otóż między innymi o skoku ze spadochronem oraz przejażdżce (a może i nawet posiadaniu) Ferrari 458 Italia. Adrian jak każdy z nas ma marzenia. Niemniej jednak znając jego osobę, jesteśmy wręcz pewni, że zamieni je w cele.

Poznaj wcześniejszych bohaterów: Wszystkie historie