Poznaj moją historię – Agnieszka

Dziś kolejna odsłona naszego cyklu „Poznaj naszą historię”. Tym razem pragniemy przedstawić Agnieszkę Dziedzic – uczestniczkę projektów Fundacji oraz wolontariuszkę.

Agnieszka ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku Stosunki Międzynarodowe (specjalność turystyka międzynarodowa).

Jej pasją jest rękodzieło – potrafi wyczarować cuda, zrobić coś z niczego. Uwielbia otaczać się przedmiotami ręcznie wykonanymi, gdyż jak twierdzi są to rzeczy z duszą. Kiedy miała 15 lat jej życie wywróciło się do góry nogami – wykryto u niej guz na rdzeniu kręgowym, który na pewien czas w zupełności uniemożliwił jej normalne funkcjonowanie. Straciła nie tylko sprawność, ale też znajomych i życie które znała.

Dzisiaj Aga wierzy w to, że dostała od losu drugą szansę i chce ją wykorzystać w 100%. Aktywnie działa w Fundacji – zajmuje się social mediami oraz grafiką.

Uwielbia podróże i gdy tylko ma okazję wyjeżdża ze znajomymi gdzieś poza miasto.

Fundacja daje jej możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, a także poznawania nowych osób, z którymi nawiązuje przyjaźnie. Dzięki realizowanym w Fundacji projektom może aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i kulturalnym.  Fundacja Brak Barier odkryła przed nią nową aktywność fizyczną jaką jest crossfit. Treningi pozwalają jej poprawiać swoją sprawność i przełamywać słabości.

Zobacz innych naszych bohaterów:

Już wkrótce opis kolejnej fascynującej osoby. Śledźcie naszą stronę oraz profile na facebooku i instagramie!