Zdjęcie prezesa Rafała Pawłowskiego

Rafał Pawłowski - Prezes Fundacji

Koordynator projektów, Trener szkoleń, Audytor dostępności.

Założyciel Fundacji oraz Prezes.

Certyfikowany Trener Szkoleń – absolwent Akademii SET oraz IES London. Z wykształcenia inżynier Informatyki.  Jest specjalistą ds. dostępności cyfrowej . Audytuje dostępność cyfrową stron internetowych. Jest osobą z niepełnosprawnością ruchową – z racji swojej choroby od 12 lat porusza się na wózku. Również wykonuje audyty architektoniczne i komunikacyjno-informacyjne.

Koordynował wiele zadań publicznych dla osób z niepełnosprawnością.

Prowadzone szkolenia :

    • Obsługa klienta ze szczególnymi potrzebami
    • Zapewnienie dostępności w instytucji dla osób ze szczególnymi potrzebami
    • Savoir Vivre wobec osób ze szczególnymi potrzebami
    • Zatrudnianie i dofinansowanie do pracowników z niepełnosprawnością
    • Dostępne dokumenty PDF, Word, Excel

Szkolenia wykonywał dla różnych Instytucji Publicznych (Urzędy, Sądy, Ośrodki Kultury, Uczelnie Wyższe, Szkoły), Korporacji, Hotelów i Banków.

Ponadto w Fundacji  zajmuję się zdobywaniem i obsługą dotacji, koordynacją projektów oraz współpracą z partnerami biznesowymi. Jest również członkiem Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. osób niepełnosprawnych oraz członkiem Zespołu Doradczo – Konsultacyjnego Ds. Dostępności  Miasta Krakowa. Reprezentuje również naszą Fundację na spotkaniach sygnatariuszy dostępności przy Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.  

Fundacja Brak Barier jest dla niego „Projektem Życia” by tworzyć wspaniałe miejsce i przy okazji pomagać osobom niepełnosprawnym oraz zwiększać dostępność i świadomość społeczeństwa.