Zawody Crossfit na wózkach

Logo Brak Barier Battle - zawody crossfit na wózku

Zawody CrossFit w Polsce cieszą się coraz większym zainteresowaniem, podobnie jak sama dyscyplina sportu. Podobnie w środowisku osób niepełnosprawnych również zaistniał ten sport i jest on coraz bardziej rozpowszechniany. Dlatego Fundacja Brak Barier postanowiła dołączyć do inicjatywy popularyzacji tego sportu. 

Do udziału w zawodach zachęcamy zarówno mężczyzn jak i kobiety, którzy chcą przetestować swoje możliwości, sprawdzić się w rywalizacji i pokazać z jak najlepszej strony.

Na starcie staną zawodnicy w trzech klasach– WOMEN OPEN (kobiety z niepełnosprawnością), MEN OPEN (mężczyźni z niepełnosprawnością) oraz TETRA MEN (mężczyźni z niedowładem 4 kończynowym).  Zawody będą składały się z eliminacji (2 workoutów) oraz fazy finałowej dla każdej z kategorii.

Podczas rywalizacji na pewno nie będziecie się nudzić, ponieważ przewidujemy kilka różnych  konkurencji, w których będziecie mieli okazję wziąć udział. O końcowych wynikach w poszczególnych klasach zadecydują sędziowie, którzy są przeszkoleni pod kątem treningu osób z niepełnosprawnością. Dla 3 najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach przewidziane są oczywiście nagrody.

Chcesz wziąć udział ?

Skontaktuj się : kontakt@brakbarier.org

Contact infomation

Mogilska 69A, 31-545 Kraków

577-128-888

Contact form